Thijs Mauve, aquarel, 1979 - Verkocht

Thijs Mauve, aquarel, 1979 kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Thijs Mauve, aquarel, 1979 kopen? Bied vanaf 40!Thijs Mauve, aquarel, 1979 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Leenders

19 verkochte items
  • Thijs Mauve (1915-1996)
TypeTekening / Aquarel

Mauve volgde in Den Haag de HBS en later in dezelfde stad de Hogeschool voor de Kunsten. Hij was lid van Pulchri Studio in Den Haag en Arti et Amicitiae in Amsterdam. "Het landschap" in het algemeen, en het landschap van zijn woonomgeving in het bijzonder, was zijn voornaamste onderwerp en inspiriatiebron. Hij signeerde zijn werk vaak met "Th Mauve" of "ThMauve".

In 1943 kwam hij in Lunteren (gemeente Ede) terecht waar hij zich na de Tweede Wereldoorlog vestigde. In 1979 verhuisde hij naar Devon aan de zuidkust van Engeland, waar hij tot zijn dood in 1996 woonde en werkte.

Dit prachtige werk van Thijs Mauve is in top-conditie en bevindt zich in "nieuwstaat". Prachtig van kleur met een bijzondere lichtval.

Origineel, gesigneerd werk. Maat: 50x36cm

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:20-10-2017 om 19:35
Eindtijd:24-10-2017 om 19:35
Maike
24 okt. / 18:32
€ 40