Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35.1 x 49.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | e.a. |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
rechts unten leicht bestossen, rechts mitte kleiner Knick außerhalb der Darstellung, an den Rändern leicht fleckig, sonst alterentsprechend guter Zustand | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 24-8-2021 om 0:01 |
Eindtijd | 7-9-2021 om 20:33 |