Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Carborundum |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kirchheim a.d.w., Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 27-6-2022 om 16:21 |
Eindtijd | 6-7-2022 om 21:30 |
Objectlocatie | Kirchheim a.d.W., Duitsland |