Thomas Heesakkers - Stilleven

Thomas Heesakkers - Stilleven kopen? Bied vanaf 300!
  • Thomas Heesakkers (1946)
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
Lijst80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met certificaat. In goede staat

Thomas Heesakkers (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  AThomassen

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
90 cm
80 cm
68 cm
58 cm
Starttijd:26-09-2022 om 15:59
Eindtijd:09-10-2022 om 21:25
Openingsbod € 300
ObjectlocatieEerbeek,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie