Thomas van der Linden - zonder titel

Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Thomas van der Linden (1952)
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 95 cm (h x b)
Lijst95 cm x 119 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kleurrijk abstract werk , je blijft er naar kijken.
Aluminium lijst.

Thomas van der Linden (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
119 cm
95 cm
95 cm
64 cm
Starttijd:21-10-2022 om 16:40
Eindtijd:30-10-2022 om 21:57
Openingsbod € 250
ObjectlocatieBoxtel,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier