Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd - Verkocht

Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!Tiddo Nieboer - twee houtsnedes - gesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
  • Tiddo Nieboer (1940-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee houtsnedes van Tiddo Nieboer, zonder titel. Ze zijn beide gesigneerd, gedateerd (1998) en voorzien van oplagenummer (6/15 en 7/15). Gedrukt op dun papier, gemonteerd op karton, niet ingelijst.De houtsnedes zijn afkomstig uit de collectie van ABNAmro.

De afmeting van iedere houtdruk is 23 x 23 cm. De conditie is matig, beide werken vertonen vlekjes (foxing), zie foto's.

Ophalen in Breda of verzenden op kosten van de koper.

Tiddo Nieboer (1940-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  monschau
FA. (11 )

410 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-01-2017 om 15:35
Eindtijd:13-01-2017 om 15:40
stephankunst
13 jan. / 15:33
€ 25