Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto - Verkocht

Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto kopen? Bied vanaf 30!
Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto kopen? Bied vanaf 30!Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto kopen? Bied vanaf 30!Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto kopen? Bied vanaf 30!
  • Margreet Bouman (1953)
Jaartal1988
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klein kleurrijk werk van Margreet Bouman, vooral bekend van haar meerjarige reeks (zelf)portretten.  Gemengde techniek (vooral olieverf) op een Polaroid foto, onderaan met potlood gesigneerd en gedateerd “88” (in het echt duidelijker dan op de foto).  Mogelijk een voorstudie op een gedeelte van een dyptiek die zij in 1988 vervaardigde; Tie / Untie.  Foto 3 is dit gedeelte van die dyptiek (bron: www.margreetbouman.nl).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede conditie.

Afmetingen: 11cm x 9cm (polaroid)

Dit kunstwerk kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper of het kan verzonden worden per brievenbuspost

Margreet Bouman (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
9 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 16:02
Eindtijd:22-10-2022 om 21:28
Meesterlijk
22 okt. / 18:55
€ 30