TILLY MOES BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN - Verkocht

TILLY MOES BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

TILLY MOES BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN kopen? Bied vanaf 95!TILLY MOES BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN kopen? Bied vanaf 95!TILLY MOES BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN kopen? Bied vanaf 95!TILLY MOES BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Tilly Moes (1899-1979)

TILLY MOES

BLOEMSTILLEVEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM

GESIGNEERD RECHTS ONDER T MOES

GEKADERD IN OUDE LIJST IN DE MAAT 50 X 60 CM

GOEDE STAAT / LIJST WAT RANDSCHADES

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:21-03-2017 om 20:47
Eindtijd:29-03-2017 om 21:47
TNLM
29 mrt. / 20:10
€ 95