Tilly Wils: Zeefdruk, Papavers - Ingelijst (bijzonder formaat) - Verkocht

Tilly Wils: Zeefdruk, Papavers - Ingelijst (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 110,00

Tilly Wils: Zeefdruk, Papavers - Ingelijst (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 50!Tilly Wils: Zeefdruk, Papavers - Ingelijst (bijzonder formaat) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Tilly Wils (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Papavers
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 58 cm x 108 cm
Oplage: 97/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst. Kan direct aan de muur
Conditie: In perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 650,00

Speciale voorwaarden:

Afhandeling:

Bezorgkosten:

Belgie is mogelijk, tarief op aanvraag.

Garantie:

Bezichtigen:

Tilly Wils (1949)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (252)

30070 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:29-01-2014 om 16:24
Eindtijd:09-02-2014 om 16:34
Biedingen (7)
Beppo
09 feb. / 16:26
€ 110
SVV
09 feb. / 16:26
€ 100
Beppo
09 feb. / 16:23
€ 90
SVV
09 feb. / 16:23
€ 80
Beppo
09 feb. / 16:19
€ 70
SVV
09 feb. / 16:19
€ 60
Beppo
29 jan. / 20:36
€ 50