LET OP. Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden, daarom nogmaals in prijs verlaagd.
Voorstudie voor het werk “Where I come from” van de Engelse kunstenaar Tim Ayres. Olieverf op Fabriano papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘97) en getiteld. In goede conditie.
Het uiteindelijke schilderij “Where I come from” (150x130) werd via galerie Onrust aan de kunstverzamelaar Otto Schaap verkocht. Deze voorstudie komt ook uit zijn collectie.
Afmetingen: 76cm x 57cm (blad), 30cm x 26cm (voorstudie)
Goed
Er zit wat heel lichte foxing op sommige gedeeltes van het papier, merendeels aan de linkerkant.
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00