Tim Hinterding - Ets, Kind of blue - Ingelijst - Verkocht

Tim Hinterding - Ets, Kind of blue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Tim Hinterding - Ets, Kind of blue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Tim Hinterding - Ets, Kind of blue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43234 verkochte items
Alle items van deze verkoper (596)
  • Tim Hinterding (1952)
Jaartal2001
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 20 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee.a. II/V

Oorspronkelijke galerieprijs: € 259,00

Administratieve code:

QQKMN

Tim Hinterding (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43234 verkochte items
43 cm
53 cm
20 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:10-04-2019 om 19:25
Eindtijd:21-04-2019 om 10:20
jozeph
21 apr. / 09:51
€ 20