Tim Hinterding - Kleurenets, Serenata II - Verkocht

Tim Hinterding - Kleurenets, Serenata II kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Tim Hinterding - Kleurenets, Serenata II kopen? Bied vanaf 1!Tim Hinterding - Kleurenets, Serenata II kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (657)
  • Tim Hinterding (1952)
Jaartal1992
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen42 cm x 51 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/30

Oorspronkelijke galerieprijs: € 289,00

Administratieve code:

QQKMN

Ets in zeer goede staat. Passe-partout is licht vuil

Tim Hinterding (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
70 cm
60 cm
51 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-04-2019 om 17:53
Eindtijd:28-04-2019 om 16:05
Biedingen (9)
BOW80044
28 apr. / 15:57
€ 30
josephien
28 apr. / 15:51
€ 25
BOW80044
28 apr. / 15:50
€ 20
josephien
28 apr. / 15:50
€ 20
BOW80044
28 apr. / 15:42
€ 15
josephien
26 apr. / 23:23
€ 10
BOW80044
26 apr. / 21:16
€ 5
josephien
25 apr. / 00:04
€ 3
jozeph
21 apr. / 09:52
€ 1