Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen

Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!
Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!Timo Sarpaneva - Ultima Tule ; waterkan en glazen kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  steven9

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Timo Sarpaneva (1926-2006)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1990
Afmetingen20 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Waterkan: hoogte 20 cm, 1,5 liter en 3 glazen hoogte 13 cm. Uitstekende staat. Timo Sarpaneva ontwierp dit glasservies Ultima Tule voor Iittala uit Finland.

geen/nauwelijks gebruikssporen

Timo Sarpaneva (1926-2006)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  steven9

Lid sinds 2022
0 verkochte items
10
20
10
Starttijd:26-06-2022 om 11:29
Eindtijd:05-07-2022 om 21:47
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieVeendam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa