Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk - Verkocht

Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Tine van de Weyer, kleurenzeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
  • Tine van de Weyer (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Tine van de Weyer Tilburg 1951

Kleurenzeefdruk uit 1989

Oplage 10/26

Afmeting 60 x 90 cm.

Niet ingelijst

Gesigneerd

In onberispelijke staat

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:26-12-2017 om 23:02
Eindtijd:02-01-2018 om 23:02
Pinecato
02 jan. / 22:31
€ 1