Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Fotografie |
Titel: Vrachtwagen I
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst:73cm x 73 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Foto op geschept papier
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst
Conditie: In perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 850,00
Starttijd | 19-2-2016 om 19:45 |
Eindtijd | 4-3-2016 om 19:45 |