Tineke Dijkstra - Trein I met lijst!

Tineke Dijkstra - Trein I met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
Tineke Dijkstra - Trein I met lijst! kopen? Bied vanaf 120!Tineke Dijkstra - Trein I met lijst! kopen? Bied vanaf 120!Tineke Dijkstra - Trein I met lijst! kopen? Bied vanaf 120!Tineke Dijkstra - Trein I met lijst! kopen? Bied vanaf 120!
  • Tineke Dijkstra (1960)
TypeFotografie
TechniekC-Print
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 51 cm (h x b)
Lijst73 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie fotoprint van Tineke Dijkstra met lijst. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst. Het werk zit in een gebruikte lijst maar prima toonbaar. De foto is door het glas van de lijst heen genomen.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Tineke Dijkstra (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2758 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
73 cm
73 cm
51 cm
51 cm
Starttijd:25-01-2023 om 16:30
Eindtijd:06-02-2023 om 19:02
Openingsbod € 120
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier