Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - titel mogelijk maar niet bekend bij mij kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 67 cm (h x b)
Lijst65 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract expressionistisch schilderij uitbeeldend een boot varend in een ruime poldervaart, rechts het strandje, rechts tegen de lijst in het midden een molen. Schilderij moet vervaardigd zijn tussen 1975-1990

Conditie van het schilderij zeer goed, conditie van de lijst goed (zie foto's)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (35)

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (12)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
72 cm
65 cm
67 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-09-2022 om 15:27
Eindtijd:30-09-2022 om 15:07
Biedingen (10)
KikiChiara
30 sep. / 13:09
€ 45
Tema
30 sep. / 13:09
€ 40
KikiChiara
30 sep. / 13:08
€ 35
Tema
30 sep. / 13:08
€ 30
KikiChiara
30 sep. / 12:18
€ 25
Tema
30 sep. / 12:18
€ 20
KikiChiara
30 sep. / 12:18
€ 15
Tema
30 sep. / 12:18
€ 10
KikiChiara
30 sep. / 12:18
€ 5
Tema
23 sep. / 19:18
€ 1