Jan Willem van Borselen - Titel onbekend - Verkocht

Jan Willem van Borselen - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Willem van Borselen - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 85!Jan Willem van Borselen - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 85!Jan Willem van Borselen - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  JMNoltes

Lid sinds 2020
6 verkochte items
  • Jan Willem van Borselen (1825-1892)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 47 cm (h x b)
Lijst46 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Waterlandschap, waarschijnlijk bij Polsbroek.
Linksonder gesigneerd, rechtsonder een atelierstempel

Netjes ingelijst werk. Getaxeerd op € 500,-

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2020 om 09:54
Eindtijd:05-12-2020 om 21:08
AJRijkeboer
05 dec. / 12:32
€ 85