FA. (5)

Tjalf Sparnaay - De kus

Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!
Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1056)
  • Tjalf Sparnaay (1954)
Jaartal1999
TechniekOffset
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van hyperrealist Tjalf Sparnaay. De offste litho is gedrukt op 250 rams Polar Super Silk papier en gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Prent maat 65 x 65 cm en papiermaat 69 x 69 cm.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
De geleverde nummering kan afwijken van de foto.

Tjalf Sparnaay (1954)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2036 verkochte items
65 cm
65 cm
Sluit over 2d 0u 52m 11s
Openingsbod€ 345
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:20-06-2022 om 13:51
Eindtijd:01-07-2022 om 15:00