Tjeerd Bottema - kleurenets - Stille Zee - Verkocht

Tjeerd Bottema - kleurenets - Stille Zee kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 140,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Tjeerd Bottema - kleurenets - Stille Zee kopen? Bied vanaf 140!Tjeerd Bottema - kleurenets - Stille Zee kopen? Bied vanaf 140!Tjeerd Bottema - kleurenets - Stille Zee kopen? Bied vanaf 140!Tjeerd Bottema - kleurenets - Stille Zee kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld middenonder.

Beeldmaat 18,5 x 26,5 cm. In lijst. Lijstmaat 34 x 42 cm.

Tjeerd Bottema is geboren te Langezwaag in 1884 en overleden te Katwijk in 1978.

Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:12-09-2015 om 22:23
Eindtijd:20-09-2015 om 21:23
Sandra1905
20 sep. / 10:51
€ 140