Tjeerd Bottema - Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht - Verkocht

Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!
Grafiek (handgesigneerd)

Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een Bottema die u weinig zal tegenkomen.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 11,5 x 40,5 cm. Losbladig.

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd10-10-2017 om 19:41
Eindtijd24-10-2017 om 19:41
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken