Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht - Verkocht

Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 135,00

Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!Tjeerd Bottema - kleurenets - Strandgezicht kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Een Bottema die u weinig zal tegenkomen.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 11,5 x 40,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:10-10-2017 om 19:41
Eindtijd:24-10-2017 om 19:41
LvdP
21 okt. / 15:19
€ 135