toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier - Verkocht

toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 130,00

toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!toegeschr. W. Sluiter "Volendam volksdansen" aquarel op papier  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Willy Sluiter (1873-1949)
TypeTekening / Aquarel

Gesigneerd : op achterzijde "Volendamse dans - 7 aquarellen door W. Sluiter")
Titel/Voorstelling : " De Zevensprong "
Datering : onbekend
Medium / Techniek : olieverf op board
Maten : 13 x 10 cm (per aquarel) en 68 x 48 (ingelijst)
Gesigneerd :
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:11-04-2015 om 14:52
Eindtijd:25-04-2015 om 15:02
Biedingen (24)
HCRvB
25 apr. / 14:55
€ 130
11303
25 apr. / 14:54
€ 120
HCRvB
25 apr. / 14:54
€ 120
11303
25 apr. / 14:52
€ 110
Collectie7
25 apr. / 14:52
€ 100
11303
25 apr. / 14:52
€ 100
Collectie7
25 apr. / 14:51
€ 80
11303
25 apr. / 14:51
€ 75
Collectie7
25 apr. / 10:45
€ 65
HCRvB
25 apr. / 08:54
€ 60
Strechgel
23 apr. / 01:01
€ 55
Welington
23 apr. / 01:01
€ 50
Strechgel
23 apr. / 01:01
€ 45
Welington
23 apr. / 01:00
€ 40
Strechgel
23 apr. / 01:00
€ 35
Welington
23 apr. / 01:00
€ 30
Strechgel
23 apr. / 01:00
€ 25
Welington
15 apr. / 14:43
€ 13
reja64
14 apr. / 13:58
€ 11
artb
14 apr. / 13:58
€ 9
reja64
14 apr. / 13:58
€ 7
artb
14 apr. / 13:58
€ 5
reja64
14 apr. / 13:58
€ 3
artb
11 apr. / 19:16
€ 1