toegeschreven aan LEO GESTEL tekening art deco MAN met HOED - Verkocht

toegeschreven aan LEO GESTEL tekening art deco MAN met HOED kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

toegeschreven aan LEO GESTEL tekening art deco MAN met HOED kopen? Bied vanaf 1!toegeschreven aan LEO GESTEL tekening art deco MAN met HOED kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Leo Gestel (1881-1941)
TypeTekening / Aquarel

Toegeschreven aan LEO GESTEL

ART DECO MAN met HOED

tekening krijt pastel in de maat 38 x 48 cm

gesigneerd midden onder leo gestel

herkomst ; uit deel van inboedel van HJ v Piggelen, zwager en leerling L Gestel die ik had gekocht

zonder lijst / achterzijde andere tekening

staat ; er zit een vouw in boven in de tekening, 2 hoeken zijn beschadigd

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

we laten de expertise over de staat en echtheid over aan u bieders en starten daarom op 1 euro zonder een reserve prijs

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-06-2014 om 20:47
Eindtijd:21-06-2014 om 20:47
Biedingen (11)
reja64
21 jun. / 20:41
€ 45
brecol
17 jun. / 17:29
€ 40
reja64
15 jun. / 22:03
€ 35
Faroek
15 jun. / 22:03
€ 30
reja64
15 jun. / 22:03
€ 25
Faroek
14 jun. / 19:16
€ 20
pjtr
12 jun. / 00:12
€ 15
Faroek
12 jun. / 00:11
€ 10
pjtr
12 jun. / 00:11
€ 10
Faroek
11 jun. / 12:58
€ 5
Akke
10 jun. / 21:56
€ 1