TOM ANEMA. Prachtig mooie gouache. VOLLE MAAN. - Verkocht

TOM ANEMA. Prachtig mooie gouache. VOLLE MAAN. kopen? Bied vanaf 12!

Verkoopprijs: € 12,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
TOM ANEMA. Prachtig mooie gouache. VOLLE MAAN. kopen? Bied vanaf 12!TOM ANEMA. Prachtig mooie gouache. VOLLE MAAN. kopen? Bied vanaf 12!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Tom Anema (1928)

TOM ANEMA.

 Een buitengewoon mooi werk van deze veelzijdige kunstenaar.

Bij de juiste belichting komt de sfeer van de ongerepte natuur het beste en gloedvol tot zijn recht.

Signatuur: Handgesigneerd r.o. Tom Anema.

Jaar: Niet helemaal goed te lezen. (1957?)

Afmetingen: 49 cm. bij 29 cm.

Materiaal: Gouache op stevig papier. Niet ingelijst.

Verpakkings- en verzendkosten: 8.- euro (binnen Nederland)

Tom Anema (1928)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:07-01-2014 om 22:51
Eindtijd:13-01-2014 om 22:51
FortheloveofART
13 jan. / 22:46
€ 12