Tom Thijsse - zonder titel - Verkocht

Tom Thijsse - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Tom Thijsse - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Tom Thijsse - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Tom Thijsse (1945)
Jaartal1971
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op doek van Tom Thijsse. Kan zo worden opgehangen.
U mag het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor in Gorcum of extra foto's opvragen.

1971: goed voor een kleine krasjes en spikkeltjes

Tom Thijsse (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 15:58
Eindtijd:28-11-2022 om 21:39
jonkerpieter
26 nov. / 16:57
€ 25