Ru van Rossem - Tombe - Verkocht

Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!Ru van Rossem - Tombe kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
Jaartal1987
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 49 cm (h x b)
Lijst91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Kleurenets van Ru van Rossem. Met de hand gesigneerd, gedateerd, genummerd en voorzien van titel en aanduiding l' epr. d'artiste.

Ingelijst in witte aluminium lijst. De conditie is zeer goed. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald In Breda of op kosten van de koper worden verzonden via Swift Koeriers. Voor tarieven zie hieronder.

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 22:46
Eindtijd:25-01-2021 om 17:03
peterjan1
25 jan. / 16:56
€ 100