TON ALBERS, grote aquarel - zicht op WILNIS, INGELIJST. - Verkocht

TON ALBERS, grote aquarel - zicht op WILNIS, INGELIJST. kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

TON ALBERS, grote aquarel - zicht op WILNIS, INGELIJST. kopen? Bied vanaf 200!TON ALBERS, grote aquarel - zicht op WILNIS, INGELIJST. kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Ton Albers (1923)

Ton Albers.

Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand waaronder dit werk van Ton Albers - zicht op Wilnis. Het betreft een grote aquarel inclusief zuurvrije pasepartout en mooie (ongeschonden) omlijsting.

Maat: 70x80 cm

Staat: onberispelijk/heel mooi

Galerie waarde: 1.850,-

Afhaal locatie: Utrecht

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:02-10-2013 om 19:54
Eindtijd:13-10-2013 om 19:54
Sumo
13 okt. / 19:46
€ 200