Ton Diekstra - Martijn -pentekening 1970- - Verkocht

Ton Diekstra - Martijn -pentekening 1970- kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton Diekstra - Martijn -pentekening 1970- kopen? Bied vanaf 1!Ton Diekstra - Martijn -pentekening 1970- kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Ton Diekstra (1939)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekPen (Inkt)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 20 cm (h x b)
Lijst31 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Pentekening in oost-indische inkt, gesigneerd en gedateerd. In originele lijst achter glas.

Passepartout licht verkleurd, breukje in glasplaat linksonder in de hoek.

Ton Diekstra (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

491 verkochte items
29 cm
31 cm
20 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2020 om 22:31
Eindtijd:24-10-2020 om 21:46
Biedingen (3)
Kunstmens1973
24 okt. / 21:37
€ 5
ockhuizen
23 okt. / 12:40
€ 3
koenk
19 okt. / 14:01
€ 1