Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond

Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!
Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Ton Etman
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton Etman is een hedendaags kunstenaar en genoot zijn opleiding aan de Universiteit van Leiden (leraar?) en de Vrije Academie te Den Haag.
Zijn werk is veelal kleurrijk.

Etman staat vermeld in het RKD-archief en Jacobs 2000, vol.2, pagina 359 .

Ton Etman

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (16)

643 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:27-04-2022 om 10:40
Eindtijd:07-05-2022 om 22:26
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland