Ton Hoogendoorn, gewassen inkttekening, Nieuwe Haagse School

Ton Hoogendoorn, gewassen inkttekening, Nieuwe Haagse School kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Ton Hoogendoorn, gewassen inkttekening, Nieuwe Haagse School kopen? Bied vanaf 25!Ton Hoogendoorn, gewassen inkttekening, Nieuwe Haagse School kopen? Bied vanaf 25!Ton Hoogendoorn, gewassen inkttekening, Nieuwe Haagse School kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Ton Hoogendoorn (1927-1983)
TypeTekening / Aquarel

(deels) gewassen inkttekening van (waarschijnlijk)Ton Hoogendoorn, die wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School. Omdat dit blad uit de nalatenschap van schilder Harm Kamerlingh Onnes komt denk ik dat het van Ton Hoogendoorn is, hoewel er nog meer Hoogendoorns zijn. R.o gesigneerd, afm. blad 21,6x28 cm.

Verzending tussen twee plaatjes, 4,50, aangetekend 9,15

Code ZZTEK

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:20-01-2018 om 11:47
Eindtijd:30-01-2018 om 11:47