Harry Koolen - Straatje Parijs
Bernard Vercruyce - Handgesigneerde lithografie: Le Ballon
Corneille - Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel
Type | Schilderij |
Ton Kraayeveld (1955).
Interieur met geel licht.
Olie op doek, verso gesigneerd en gedateerd 1993.
Afmetingen: 96cm 72cm.
Status: Goed.
Verzenden mogelijk.
Starttijd | 14-12-2014 om 1:14 |
Eindtijd | 28-12-2014 om 1:14 |