Ton Orth - Tijd Ruimte, 25 kleuren zeefdruk - Verkocht

Ton Orth - Tijd Ruimte, 25 kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Ton Orth - Tijd Ruimte, 25 kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Ton Orth - Tijd Ruimte, 25 kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (248)
  • Ton Orth (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Knappe 25 kleuren zeefdruk op glad papier van Ton Orth.  Handgesigneerd, gedateerd (1979) en genummerd (12 uit een oplage van slechts 25 stuks). Beeld is in uitstekende conditie, in de witte marge zitten wat roestplekjes.

Afmetingen: 77cm x 57cm (blad), 70cm x 53cm (beeld).

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:01-06-2014 om 12:02
Eindtijd:08-06-2014 om 12:02
jack69
04 jun. / 07:47
€ 40