Ton Orth, zonder titel, 1980, 22 kleurgangen, 12/15, aan 4 zijdse gesigneerd

Ton Orth, zonder titel, 1980, 22 kleurgangen, 12/15, aan 4 zijdse gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Ton Orth, zonder titel, 1980, 22 kleurgangen, 12/15, aan 4 zijdse gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth, zonder titel, 1980, 22 kleurgangen, 12/15, aan 4 zijdse gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Ton Orth, zonder titel, 1980, 22 kleurgangen, 12/15, aan 4 zijdse gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Ton Orth (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ton Orth, zonder titel, 1980, 22 kleurgangen, 12/15, aan 4 zijdse gesigneerd - werk is goede staat

Papiermaat  63 x 45  cm

Ton Orth is schilder en fotograaf. In 1957, 1960 en 1963 ontving hij de Koninklijke Subsidie voor de Vriie Schilderkunst. Inspiratie haalt hij uit de archeologie, Afrika en geometrische vormen. Vanaf 1970 heeft hij één thema, door hem benoemd als: tijd, ruimte, materie en energie. Landschappen van van tijd en ruimte met elementen van architectuur en het zichtbaar maken van van de sfeer binnen de ruimte. Visionaire landschappen en amorfe biochemische vormen. Orth heeft een uitstekende techniek en werkt met prachtige kleuren. Zijn stijl wordt ook wel lyrisch abstract genoemd. Zijn werk is o.a. vertegenwoordigd in Museum Boymans van Beuningen, Centraal Museum Utrecht en Stedelijk Museum Schiedam.

Het werk kan in Amsterdam worden opgehaald of naar u thuis worden verzonden. Verzendkosten zijn voor de koper, binnen Nederland €12,50 en naar België €20 dit bedrag is incl. koker.

Ton Orth (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstmm

33 verkochte items
Starttijd:05-02-2017 om 20:59
Eindtijd:12-02-2017 om 20:59
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland