Ton Pape - Abstracte compositie

Ton Pape - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

Andere items

Ton Pape - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 69!Ton Pape - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 69!Ton Pape - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 69!Ton Pape - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  Mahlfaber
FA. (3)

65 verkochte items
  • Ton Pape (1916-2003)

Kunstenaar: Ton Pape ( 1916-2003)

Titel: Abstracte compositie

Techniek: olieverf op maroufle

Afmetingen: 17,5 cm x 21 cm, ingelijst: 20,5 cm x 24 cm

In zwart/goudkleurige baklijst

Dit item is verkocht voor 69,00

Starttijd:08-12-2017 om 21:36
Eindtijd:17-12-2017 om 12:36

Biedingen (1):

Lab
10 dec. / 20:44
€ 69