Ton Pape - Figuur 2319

Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!
Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 30!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Gouache op papier op Passe-partout.
Passe-partout is iets gelig.
Afmetingen: Passe-partout: 51 x 38 cm. Afbeelding: 40 x 30 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk.

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
38 cm
51 cm
30 cm
40 cm
Starttijd:09-08-2022 om 22:56
Eindtijd:17-08-2022 om 20:54
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland