Ton Pape - Figuur 2319

Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!
Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!Ton Pape - Figuur 2319 kopen? Bied vanaf 20!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Passe-partout is iets gelig.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
38 cm
51 cm
30 cm
40 cm
Starttijd:08-11-2022 om 21:59
Eindtijd:16-11-2022 om 20:03
Openingsbod € 20
ObjectlocatieNuenen,  Nederland