Ton Schulten gesigneerd, 1998 - Verkocht

Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!Ton Schulten gesigneerd, 1998 kopen? Bied vanaf 30!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

496 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Zeldzame zeefdruk op zijde van Ton Schulten 1998
conditie nieuwstaat
In originele verpakking
Afmetingen 87x92cm
Prachtige kleuren. Het wit op de vouwlijn  is de schittering van de zijde.
Uitgebracht in 1998 door Texoprint in Boekelo.
In originele verpakking met beschrijving en herkomst
Collectors item

Ook in Nederland  ontwierpen kunstenaars stoffen voor de industrie. Het bedrijf Texoprint nodigde van 1958 tot 1999 regelmatig Nederlandse kunstenaars uit om relatiegeschenken te ontwerpen. Kunstenaars uit de Cobragroep, maar ook bijvoorbeeld Theo Kuijpers, Lotti van der Gaag, Jaap Hillenius, F. Hundertwasser en Eugene Brands deden mee. De reeks heet ‘With the Season’s Greetings’. De ontwerpen werden gezeefdrukt, waarbij dikwijls veel kleuren werden gebruikt.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

496 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-11-2014 om 21:24
Eindtijd:10-12-2014 om 21:24
Armando
10 dec. / 11:31
€ 30