Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 - Verkocht

Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!Ton Soder - Litho orang oetan Joop Artis 1982 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
  • Ton Soder (1954)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 56 cm (h x b)
Lijst73 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.d.
Ophalen in Amsterdam centrum Gesigneerd.

Lijst heeft slijtplekjes

Ton Soder (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
73 cm
73 cm
56 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-06-2019 om 20:11
Eindtijd:30-06-2019 om 19:29
Liuwehert
24 jun. / 23:40
€ 35