Ton van Kesteren - C3805-44 - Naakt

Ton van Kesteren - C3805-44 - Naakt kopen? Bied vanaf 50!
Ton van Kesteren - C3805-44 - Naakt kopen? Bied vanaf 50!Ton van Kesteren - C3805-44 - Naakt kopen? Bied vanaf 50!Ton van Kesteren - C3805-44 - Naakt kopen? Bied vanaf 50!
  • Ton van Kesteren (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen65.5 cm x 44.5 cm (h x b)
Lijst95 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15
Ton van Kesteren, litho, naakt, 1/15, r.o. gesign. gedat. 79, beeldmaat 65,5x44,5 lijst: 95x70.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

papier licht vergeeld en gebobbeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Ton van Kesteren (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (194)
70 cm
95 cm
44.5 cm
65.5 cm
Starttijd:07-09-2022 om 18:25
Eindtijd:16-09-2022 om 21:57
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier