Ton van Os, Aquatint, Zonder Titel, 1964 - Verkocht

Ton van Os, Aquatint, Zonder Titel, 1964 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Ton van Os, Aquatint, Zonder Titel, 1964 kopen? Bied vanaf 25!Ton van Os, Aquatint, Zonder Titel, 1964 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ALPrints
FA. (1)

36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ton van Os (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquatint door Antonuis Petrus (Ton) van Os (1941). Vroeg figuratief werk van deze kunstenaar. Afgebeeld is een kunstenaar (?) die zijn werk toont/verhuurt aan toeschouwers, oplage 15

Genummerd in potlood linksonder: '3/15'; rechtsonder gesigneerd/gedateerd in potlood: 'tonvanos 1964'. Ook op de achterzijde gesigneerd/genummerd: 'Ton v. Os 3/15'

Heel blad, in goede staat, niet ingelijst. Formaat: blad: 45 x 53 cm.; beeld: 39 x 41,5 cm.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:17-01-2017 om 14:47
Eindtijd:31-01-2017 om 14:47
ajsch
30 jan. / 15:36
€ 25