Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst - Verkocht

Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Ton van Summeren - Gemengde techniek op paneel, De revolutionibus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Ton van Summeren (1953-2017)
Jaartal1988
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen151 cm x 151 cm (h x b)
Lijst161 cm x 161 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk waarbij er is gewerkt met verschillende technieken en materialen. Verso gesigneerd door de kunstenaar.

Lichte oppervlaktekrasjes (Zie detailfoto's)

Ton van Summeren (1953-2017)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
161 cm
161 cm
151 cm
151 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 09:20
Eindtijd:06-02-2023 om 09:03
Obe
06 feb. / 09:01
€ 225