Ton Vroman - Ets – Eigen druk – Gesigneerd – ca 1975 - *DAKA-AANBIEDING* - Verkocht

Ton Vroman - Ets – Eigen druk – Gesigneerd – ca 1975 - *DAKA-AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 38,00

Ton Vroman - Ets – Eigen druk – Gesigneerd – ca 1975 - *DAKA-AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!Ton Vroman - Ets – Eigen druk – Gesigneerd – ca 1975 - *DAKA-AANBIEDING* kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Ton Vroman (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

-DAKA-Aanbieding** (zie onderaan deze omschrijving).

Een vroege ets van de veelzijdige graficus/schilder Ton Vroman.

Handgesigneerd en ingelijst (51 x 36 cm).

TON VROMAN (geboren 3-8-1948), graficus, tekenaar, schilder.

Opleiding:  Academie voor beeldende kunst “Artibus“te Utrecht (1965-1970).

Naast zijn werk in de gezondheidszorg als (hoofd) aktiviteitenbegeleider (1973-2007) is Ton Vroman altijd aktief geweest als kunstenaar.

Zijn werken zijn over het algemeen abstract met soms wat figuratie.

Citaat van Ton Vroman: “Als rode draad in mijn schilderijen, schetsen en tekeningen loopt een proces van verwondering. Ik moet mijzelf kunnen blijven verrassen, het is een zoektocht naar het
onzichtbare achter het zichtbare. De verwondering wordt vertaald in vorm, kleur en ruimte.

Schilderen is een spel van beeldassociaties, suggestie, metaforen, symbolen, teksten,
deelteksten en betekenissen”.

Meer informatie over de kunstenaar Ton Vroman is te vinden op www.tonvroman.com

Titel: Zonder titel/titel onbekend.

Kunstenaar: Ton Vroman.

Techniek: Ets.

Jaartal: ca 1975.

Afmetingen: Lijst, 51 x 36 cm.

                         Afbeelding, 14 x 13 cm.

Ingelijst: In een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder

Oplage:  Onbekend. Dit is een eigen druk.

Conditie: De ets is in goede staat. Het passe-partout heeft een (vocht)vlek in de linkerbenedenhoek, de rechterbenedenhoek en heeft een vlekje middenboven.

Zie ook de 7 foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

**De DAKA GROUP is een unieke samenwerking van een selecte groep kunstaanbieders op kunstveiling.nl. Elke Donderdagavond tussen 19.00 en 24.00 uur worden er een aantal kunstwerken geveild die allen een startbod van € 23,-  hebben. ( de verzendkosten zijn maximaal € 12,-. maar meestal lager ).

Zo kunt u in het bezit komen van een mooi kunstwerk voor een relatief zeer lage prijs.

Omdat de werken al ruim voor de donderdag geplaatst worden heeft u alle tijd om iets van uw gading uit te zoeken.

De leden van de DAKA group zijn herkenbaar aan het in hun aanbieding toegevoegde LOGO en/of in de begeleidende tekst.

Bent u degene die als eerste een bod van € 23,- doet ?  Dan heeft u kans op een prachtig kunstwerk voor een zeer lage prijs.

Donderdagavond is er dus Koopavond bij deze Kunstveiling!

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.

Dit item is verkocht voor 38,00
Starttijd:02-09-2014 om 20:39
Eindtijd:11-09-2014 om 20:44
Biedingen (4)
gkoolen
11 sep. / 20:35
€ 38
Haagskunsthuis
11 sep. / 20:30
€ 33
gkoolen
11 sep. / 20:30
€ 28
Haagskunsthuis
11 sep. / 19:47
€ 23