Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk

Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk kopen? Bied vanaf 80!
Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk kopen? Bied vanaf 80!Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk kopen? Bied vanaf 80!Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk kopen? Bied vanaf 80!Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk kopen? Bied vanaf 80!Tonny van Bragt - Landschap Zuid-Frankrijk kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Tonny van Bragt (1914-1976)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
Lijst45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze pastel is rechtsonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passe-partout.

Tonny van Bragt (1914-1976)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
62 cm
45 cm
45 cm
30 cm
Starttijd:28-02-2022 om 16:30
Eindtijd:13-03-2022 om 22:19
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland