Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010

Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!
Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!
  • Toon Berghahn (1970)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2010
Drager Board
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 67.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Gemengde techniek van Toon Berghahn. Aquarel en gouache op gedeeltelijk geperforeerd karton, opgeplakte stukken kurk(?). Jaar: 2010. Titel: Million miles(Miljoen mijl). Afmetingen lijst: H67.5 x b80cm.  Het werk is op de achterzijde gesigneerd (= titel) door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.

Galerieprijs: 2.600 euro.

Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met een kleine kunst koerier (Swift).

Toon Berghahn (1970)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
80 cm
67.5 cm