Toon de Jong - ets - Oudste huis van Laren - Verkocht

Toon de Jong - ets - Oudste huis van Laren kopen? Bied vanaf 42!

Verkoopprijs: € 42,00

Toon de Jong - ets - Oudste huis van Laren kopen? Bied vanaf 42!Toon de Jong - ets - Oudste huis van Laren kopen? Bied vanaf 42!Toon de Jong - ets - Oudste huis van Laren kopen? Bied vanaf 42!Toon de Jong - ets - Oudste huis van Laren kopen? Bied vanaf 42!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Toon de Jong (1879-1978)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1907. Gesigneerd rechtsonder. Getiteld en gedateerd in de plaat linksonder.

Beeldmaat 15 x 21,2 cm. Bladmaat 24,5 x 32 cm. Losbladig.

Uitgegeven door de Larense Kunsthandel.

Dit item is verkocht voor 42,00
Starttijd:21-05-2017 om 19:47
Eindtijd:30-05-2017 om 09:16