Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd - Verkocht

Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Brandende lucht, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Toon Hermans (1916-2000)
GesigneerdHandgesigneerd

*Prachtige kleurrijke, schaarse en gesigneerde zeefdruk van de kunstenaar Toon Hermans uit 2005, gedrukt in een oplage van 99 stuks + enkele ea exemplaren. Postuum uitgegeven en gesigneerd door de zoon van Toon Hermans. Toon is natuurlijk alom bekend als de komiek en theatermaker, doch hij had zeker ook een talent voor het schilderen. Bij Christie's is in de jaren 2007 en 2008 veel van zijn werk geveild tegen hoge prijzen. Deze druk is gemaakt door de meesterdrukker Wout van der Vet en bestaat uit een groot aantal arbeidsintensieve drukgangen. Het resultaat is dan ook prachtig. Het betreft hier het laatste exemplaar van deze prent uit mijn bezit.

In Nederland is deze prent niet meer te krijgen in de handel. In België zijn nog wat ongesigneerde exemplaren a € 600,- verkrijgbaar.  Dit werk is is in zeefdruk uitgevoerd naar een schilderij van Toon Hermans, welke in boeken van Toons schilderijen vaak staat afgebeeld. In totaal zijn mij slechts een zestal verschillende zeefdrukken bekend van Toon Hermans.

*Linksonder is het werk gesigneerd in potlood met Hermans. Rechtsonder met ea

*De zeefdruk is in uitstekende conditie

*Beeldmaat 60 x70 cm. Papiermaat 72 x 82 cm

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Toon Hermans (1916-2000)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Strechgel
FA. (21)

717 verkochte items
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:27-03-2017 om 17:31
Eindtijd:09-04-2017 om 17:31
Babilo
02 apr. / 16:51
€ 275