Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd

Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 275,00

Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!Toon Hermans: Zeefdruk, Heuvelland, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Toon Hermans (1916-2000)
GesigneerdHandgesigneerd

*Prachtige kleurrijke zeefdruk uit 2005 van de veelzijdige kunstenaar Toon Hermans, gedrukt in een oplage van 99 stuks. Toon is natuurlijk alom bekend als de komiek, doch hij had zeker ook een talent voor het schilderen. Bij Christie's is in de jaren 2007 en 2008 veel van zijn werk geveild tegen hoge prijzen. Deze druk is gemaakt door de meesterdrukker Wout van der Vet en bestaat uit een groot aantal drukgangen. In Nederland is deze prent niet meer te krijgen in de handel. Dit werk is in zeefdruk uitgevoerd naar een schilderij van Toon Hermans, welke in boeken van Toons schilderijen vaak staat afgebeeld. In totaal zijn mij slechts een zestal verschillende zeefdrukken bekend van Toon Hermans.

*Linksonder is het werk gesigneerd in potlood met Hermans. Rechtsonder met ea

*De zeefdruk is in uitstekende conditie.

*Beeldmaat 60 x 80 cm. Papiermaat 73,5 x 91,5 cm

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:25-02-2017 om 15:26
Eindtijd:11-03-2017 om 15:26

Biedingen (1):

GERRITHUT
11 mrt. / 08:47
€ 275