Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971

Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971 kopen? Bied vanaf 25!Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971 kopen? Bied vanaf 25!Toon Jansen - Houtsnede: Een schoon 1971 kopen? Bied vanaf 25!
  • Toon Jansen (1937-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/70
Mooie houtsnede van Toon Jansen. Dit werk was de nieuwjaarswens van Grafische Gezelschap de Luis in 1971. Uit het boek, bladzijde 153. Nummer: 70 4. Met signatuur van Toon Jansen

Titel: Een schoon 1971
Jaartal: 1970
Afmetingen beeld: 33 cm x 26 cm
Oplage: 18/70
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Materiaal: Houtsnede op papier
Ingelijst: Nee
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echt heid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Toon Jansen (1937-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (326)
26 cm
33 cm
Starttijd:20-09-2022 om 00:15
Eindtijd:25-09-2022 om 19:18
Openingsbod € 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa