Toon Kelder - litho: Abstract - 1965

Toon Kelder - litho: Abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 45!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Toon Kelder - litho: Abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 45!Toon Kelder - litho: Abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 45!Toon Kelder - litho: Abstract - 1965 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Toon Kelder (1894-1973)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1965
TechniekVaria
Afmetingen61 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Litho van Toon Kelder. Abstracte voorstelling. Jaar: 1965. Afmetingen blad: H61 x b46.5cm. Afmetingen voorstelling: H56 x b41cm.  Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Wat kleine kreukels in het blad en op de randen

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-08-2020 om 23:53
Eindtijd:14-08-2020 om 18:58

Biedingen (1):

Marcello020
14 aug. / 18:13
€ 40