Toon Koster - Boerderij in woeste omstandigheden - Verkocht

Toon Koster - Boerderij in woeste omstandigheden kopen? Bied vanaf 274!

Verkoopprijs: € 315,10 (Incl. 15% veilingkosten)

Toon Koster - Boerderij in woeste omstandigheden kopen? Bied vanaf 274!Toon Koster - Boerderij in woeste omstandigheden kopen? Bied vanaf 274!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (7)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Toon Koster (1913-1989)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 78 cm (h x b)
Lijst74 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typisch Toon Koster sfeer en donkerte

Schilderij verkeert in zeer goede staat. Lijst in goede staat, minimale gebruikssporen. Zie foto's

Toon Koster (1913-1989)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (7)

104 verkochte items
94 cm
74 cm
78 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 315,10(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-04-2020 om 11:56
Eindtijd:15-04-2020 om 22:50
KunstBM
03 apr. / 20:09
€ 274